Twój koszyk jest pusty.

Uwagi

***

Ze względu na to, że nastały mrozy bardzo prosimy o rozważenie, aby dla zamówień zawierających kleje, taśmy klejące i media nie wybierać przesyłki paczkomatem - trudno przewidzieć, czy nie będą leżały dłużej w paczkomacie wystawione na działanie niskiej temperatury, która może zmienić ich właściwości. 

***

Ze względu na dużą ilość zamówień, a także znaczne obciążenie poczty, paczkomatów In Post oraz firm kurierskich w okresie przedświątecznym prosimy o cierpliwość - ze swej strony robimy co możemy, aby Wasze zamówienia zostały wysłane najszybciej jak to możliwe, nie mamy jednak wpływu na działanie dalszych przewoźników. 

***

Bardzo prosimy o sprawdzenie, czy wszystkie dane adresowe są kompletne: czy nie brakuje numeru domu (autouzupełnianie czasem płata psikusy), czy mail nie zawiera literówek. Brak danych może spowodować opóźnienia w realizacji zamówienia.

Zamówienia są pakowane i wysyłane najszybciej jak się da - po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie. Staramy się wysłać je w dniu zapłacenia, ale w momencie zwiększonej ilości zamówień (po weekendzie, w czasie promocji) może ten czas się wydłużyć. Nie mniej robimy co w naszej mocy, aby wszystkie zostały wysłane jak najszybciej. 

Jeśli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, rekomendujemy opłacenie go przy pomocy płatności natychmiastowych i wybranie przesyłki kurierskiej. 

Koszty przesyłki maleją wraz ze wzrostem wartości zamówienia - dokładny cennik znajduje się w zakładce Koszty dostawy

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl